Warszawa 2 dniWyjazd z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego) o godz. 4.00, ze Szczawna (Bar Zacisze ul. Solicka) o godz. 4.15, przejazd do Warszawy. Planowany powrót ostatniego dnia ok. 24.00

Dzień 1:

Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie. Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury, skąd rozpościera się piękna panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku.

Pobyt zawiera koszty: transportu, ubezpieczenia, opieki pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację. Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy i tourguide: 50 zł.


 

 

Cena jest uzależniona od ilości osób w grupie:

30 – 34 osoby: 239 zł
35 – 39 osób: 219 zł

40 – 44osoby: 205 zł

45 osób: 195zł

 

Zadaj pytanie

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu

    Nazwa imprezy

    Treść wiadomości