Szklarska Poręba Hotel 3 Sosny23 – 27 grudnia 2020. Środa – Niedziela.

CENA: 880 zł/os.

ZAMÓW

Oferta obowiązuje do 31.10.2020 później może ulec zmianie.

Zapraszamy Państwa do spędzenia najbardziej rodzinnego i magicznego czasu w roku w Hotelu Trzy Sosny w Szklarskiej Porębie.

Pakiet Świąteczny obejmuje między innymi:

Noclegi w komfortowym pokoju z balkonem oraz kącikiem kuchennym. śniadania w formie bufetu szwedzkiego ( w godzinach 8.00-10.00), w tym śniadania świąteczne, bufet kawowy i ciasta świąteczne. obiadokolacje serwowane. Wieczerza Wigilijna 24.12 o godz.17.00 , do kolacji kieliszek wina / w tym dniu bez obiadokolacji/. w dniu przyjazdu grzaniec z piernikiem dla dorosłych. dla dzieci gorąca czekolada z piernikiem. upominek dla Gości w pokoju. w I i II dzień świąt, świąteczne śniadania z wyrobami i wypiekami lokalnymi. dla chętnych Pasterka w Parafii pw. Św Maksymiliana Kolbe o godz. 24,00. bezpłatne Wi Fi. w pokojach typu studio oraz apartamencie znajdą Państwo kuchenkę indukcyjną oraz mikrofalówkę.

Dla dzieci:

Pokój zabaw, wizyta Świętego Mikołaja / paczki dla dzieci przywiezione przez Rodziców/.

Ponadto w obiekcie znajdują się: barek piwny z piwem regionalnym, przechowalnie sprzętu narciarskiego, rabat 10 % dla Gości Trzech Sosen w restauracjach zaprzyjaźnionych, 20 % zniżki w wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz możliwość skorzystania z usług instruktora narciarskiego http://www.skipoint.pl/ nieodpłatnie kijki do pieszych wycieczek.

Do ceny należy doliczyć:

opłatę miejscową 2,30 zł od osoby. parking 15zł/ auto/ doba.

Interesują Cię inne terminy? Zapytaj!