Świeradów Zdrój DZ Sanus23 – 27 grudnia 2020. Środa – Niedziela.

ZAMÓW

Uzdrowisko Świeradów Sanus Dom Zdrojowy

Magiczne święta Bożego Narodzenia 2020 połączone z błogim relaksem w strefie Wellness z saunami, basenami i jacuzzi? Tak, to możliwe. Już teraz zaplanuj ten wyjątkowy czas i przyjedź zimową porą do obiektu Sanus w Uzdrowisku Świeradów! Połącz swój świąteczny wypoczynek z szusowaniem na świeradowskich stokach narciarskich lub wręcz przeciwnie – spędź 5 wspaniałych dni z najbliższymi w otoczeniu urokliwych Gór Izerskich. Odpręż się i zadbaj razem z nami o swoje zdrowie!

Pakiet obejmuje:
zakwaterowanie w komfortowych pokojach (4 noclegi w pokojach 1, 2, 3-osobowych), wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika), pobyt zaczyna się obiadem i kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu, kolację wigilijną, bezpłatne korzystanie z basenu, sauny i jacuzzi, kurację pitną wodą z radonem, 10% rabatu na wszystkie napoje oraz ciasta w Restauracji Sanus,
30% rabatu na zwiedzanie Huty Szkła „Julia” w Piechowicach.

Nasze atuty:
nowoczesna baza zabiegowa i hotelowa, bogata oferta zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA- 120 rodzajów, unikatowe w skali kraju i Europy zabiegi na bazie wód radonowych, wywaru z kory świerkowej, wód mineralnych i borowiny, 200- letnia tradycja lecznictwa uzdrowiskowego.

Informacje dodatkowe:
atrakcyjna lokalizacja: Dom Zdrojowy- w Parku Zdrojowym, Sanus- w spokojnej okolicy, blisko centrum, w pobliżu kościół, bliskość granicy z Czechami i Niemcami, atrakcyjne wycieczki organizowane przez Uzdrowiskowe Biuro Podróży m.in. do Pragi, Drezna, Saksonii Szwajcarskiej, Szklarskiej Poręby, trasy rowerowe Single Track, trasy biegowe Run Track, piesze szlaki turystyczne, trasy narciarstwa biegowego oraz zjazdowego, możliwość wykupienia diet (m.in.: wegetariańska, bezglutenowa, niskobiałkowa, cukrzycowa, dna moczanowa), możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów leczniczych oraz SPA, na terenie obiektów bezpłatne WiFi.

Cena pakietu nie obejmuje:
opłaty klimatycznej w wysokości 4,00 PLN za osobę do zapłacenia na miejscu.

Rabaty dzieci:
pobyty dzieci do lat 3 realizowane są w ramach ceny pobytu prawnych opiekunów tych dzieci. (dziecku nie przysługują: zabiegi, posiłki, osobne łóżko).
50% – w sezonie a i b dla dzieci od 4 do 7 lat (pół porcji żywieniowej).
20% – w sezonie a i b dla dzieci od 8 do 12 lat (pół porcji żywieniowej).

Interesują Cię inne terminy? Zapytaj!