REWAL Leśna Przystań

W cenie: 9 NOCLEGÓW, 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja). Zamknięty i bezpieczny teren, zaledwie 100 metrów od Centrum. Pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, kubeczki, sztućce, ręczniki, Wi – Fi i sprzęt plażowy.

TURNUSY:

28.06 – 7.07

21.08 – 30.08

CENA: 1300 zł/os.

Zniżki dla dzieci:

Dzieci 0-3 lata: 300 zł/os

Dzieci 4-12 lat: 1090 zł/os.

Ośrodek Wczasowy należący do Lasów Państwowych. Położony w cichej okolicy Rewala, około 150 m od zejścia na plażę, około 100 m od Placu Wielorybów. Ośrodek dysponuje swoim własnym terenem zieleni, gdzie znajdziemy plac zabaw dla dzieci, alejki do spacerowania, oczko wodne i basen dla klientów ośrodka. W czasie pobytu proponujemy Państwu 9 noclegów w pokojach 2 i 3 osobowych, dwa posiłki dziennie, śniadania – szwedzki stół, obiadokolacje (zupa + zawsze do wyboru 2 dania: mięsne i wegetariańskie). Pobyt w ośrodku rozpoczynamy od obiadu w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w ostatni dzień.

Przejazd autokarem w cenie!

Zabieramy Państwa z trzech miejsc Aglomeracji Wałbrzyskiej: Wałbrzych – ul.Sikorskiego/TEATR, Szczawno – ul. Solicka/ Bar Zacisze, Wałbrzych – ul.Wieniawskiego / Auchan.