Rewal Bursztyn


Pakiet zawiera: 9 noclegów w Pensjonacie Bursztyn, 3 posiłki dziennie, transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.

NOWY Termin!

20 – 29 sierpnia 2021 roku

cena: 1320 zł/os.
Dzieci do 3 lat: 200 zł

ZAMÓW

Przyjemny wypoczynek w Rewalu
Rewal do średniej wielkości letniskowy kurort wybrzeża Bałtyku – znajduje się tu wiele atrakcji, a jednocześnie nie jest zatłoczony. W tle szum fal, wypoczynek i słońce… Czyż nie każdy marzy o spędzeniu pięknych chwil w czasie swoich wakacji? Co zrobić aby wyjazd był niezapomniany, spędzony w pozytywnym i ciepłym miejscu? Trzeba się wybrać do Pensjonatu Bursztyn!

Pensjonat

Pokoje w dobrym standardzie, przytulne i w pełni wyposażone: w lodówkę, czajnik i telewizor, łazienki z kabinami, ręczniki i sprzęt plażowy w każdym pokoju. Co najważniejsze – pensjonat położony jest w spokojnej części centrum Rewala, skąd do morza jest 300 metrów. Na terenie obiektu znajduje się świetlica, plac zabaw, stół do tenisa, grill

Transport do Rewala

Dojazd naszym autokarem tam i z powrotem. Dojeżdżamy bezpiecznie i szybko. Aby nasi Klienci mogli skorzystać z uroków wakacji tego samego dnia, wyjazd zawsze jest w godzinach porannych, a przyjazd po południu!

Kuchnia

W Bursztynie znajduje się własna stołówka, z pyszną, domową kuchnią. Wszystkie trzy posiłki są serwowane do stolików.

Czym dojedziesz na miejsce?
W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk),
Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154). Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00. Uwaga! W przypadku restrykcji rządowych związanych z epidemią (zamknięcie hoteli, problemy z transportem) dokonujemy zwrotu pełnej wpłaty.