Pieniny


Interesuje Cię ta wycieczka?  Zapytaj!

Dzień 1

Wyjazd z Wałbrzycha we wczesnych godzinach porannych, przejazd w kierunku Pienin. Po przyjeździe do Łącka, degustować będziemy produkty z lokalnej destylarni – specjalizującej się oczywiście w produkcji Śliwowicy Łąckiej. Tutaj będą Państwo mieli możliwość dokonania zakupów lokalnych wyrobów. Następnie przejedziemy w okolice Szczawnicy, przejdziemy jednym z najpiękniejszych szlaków turystycznych Pienin – przez Wąwóz Homole (ok. 1,5 godziny spaceru). Na koniec dnia udamy się do Szczawnicy – Zdroju, gdzie przespacerujemy się alejkami niezwykle urokliwego kurortu, położonego u podnóża Pienin.

Obiadokolacja: pieczony baran z pysznymi podhalańskimi dodatkami. Przejazd do miejsca zakwaterowania

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Jezioro Czorsztyńskie, oprócz podziwiania uroków tutejszych krajobrazów, przejdziemy przez malowaną zaporę, która powiedzie nas do zabytkowego Zamku w Niedzicy, znanego z ekranizacji książki Wakacje z duchami Adama Bahdaja, zwiedzanie zamku. Przejazd na przystań flisacką – stąd zaczynać będzie się spływ tratwami przełomem Dunajca.

Przyjazd do Wałbrzycha w godzinach wieczornych.

Cena zawiera: transport, opiekę licencjonowanego pilota – przewodnika, 1 nocleg w hotelu klasy turystycznej, 1 obiadokolację (z pieczonym baranem), 1 śniadanie, ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera: biletów na spływ Dunajcem (49 zł); degustacji produktów z destylarnii (10 zł), biletu do Wąwozu Homole (2 zł), biletu do Zamku w Niedzicy (10zł). Istnieje możliwość zamówienia kapeli, która będzie umilać czas podczas uroczystej kolacji (w cenie 500 zł)

Uwaga! Wycieczka może odbywać się od początku kwietnia do końca października. Istnieje możliwość zmiany programu (np. odjęcie, dodanie niektórych atrakcji)

Cena jest uzależniona od ilości osób w grupie:

Cena przy 18 osobach (wyjazd busem): 355 zł

Cena przy 30 osobach (wyjazd autokarem): 315 zł

Cena przy 45 osobach (wyjazd autokarem): 280 zł

Zadaj pytanie