Park of Poland – Suntago Wodny Świat

14 listopada 2020. Sobota

CENA: 215 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna (Dom Zdrojowy) o godz. 3.45, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego) o godz. 4.00, z Wałbrzycha (OBI) o godz. 4.10, ze Świebodzic (Orlen) o godz. 4.20, ze Świdnicy (ul. Zamenhofa przy przychodni) o godz. 4.40.

ZAMÓW

Zapraszamy na wycieczkę do największego aquaparku w Europie – Suntago Park of Poland! Całodzienny pobyt na basenach pozwoli Ci się wyszaleć i zrelaksować. Suntago złożony jest z trzech stref tematycznych.

Jumango – strefa rozrywki, Relax – strefa odpoczynku, Saunaria – strefa saun, łaźni i jacuzzi.

Kompleks składa się z 18 różnych basenów (w tym solankowe, termalne, z falą, rwąca rzeka), 32 zjeżdżalni (między innymi do zjeżdżania na pontonach, na czas, typu rakieta – swobodne spadanie), maszyny do surfowania, 9 punktów gastronomicznych, 8 saun, 2 łaźni, groty solnej i wielu innych atrakcji.

Przewidujemy co najmniej 9 godzinny pobyt na kompleksie Suntago – będzie czas, aby świetnie się pobawić i dobrze odpocząć!

Cena zawiera: transport (komfortowym busem), całodzienny bilet wstępu na strefę Jumango (chętni mogą na miejscu poszerzyć bilet o strefy Relax i Saunaria, za dopłatą 15 zł za każdą strefę), ubezpieczenie.

Cena:

215 zł os. dorosłe

206 zł seniorzy, dzieci do 16 lat, niepełnosprawni, kobiety w ciąży

197 zł dzieci do 120 cm wzrostu