ORW Rybniczanka Lądek Zdrój


Święta Wielkanocne Lądek Zdrój

TERMIN: 01.04-6.04.2021 

CENA: 799 zł/os.

Atutem naszego Ośrodka jest malownicze usytuowanie w części zdrojowej miasta z dala od zgiełku i szlaków komunikacyjnych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu optymalnych warunków leczenia, rehabilitacji i wypoczynku.

Charakterystyka obiektu:

Dysponujemy ok. 130 miejscami hotelowymi w 2 obiektach („Rybniczanka” oraz „Wanda”) o zróżnicowanym standardzie i cenach. Posiadamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe zarówno z pełnym węzłem sanitarnym, jak i pokoje tylko z umywalkami (toaleta i wc na korytarzu na każdym piętrze). Na terenie obiektu internet bezprzewodowy Wi-Fi.

Specyfikacja i charakterystyka pokoi w „Rybniczance”:

85 miejsc w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych o zróżnicowanym standardzie. „Rybniczanka” połączona jest na poziomie I piętra z obiektem „Wanda”. Na miejscu: centralna recepcja, stołówka, salka konferencyjna świetlica, stół do tenisa stołowego. Na parterze „Rybniczanki” znajduje się baza zabiegowa. Obok budynku parking niestrzeżony. Posiadamy Certyfikat Ośrodek Przyjazny Osobom Niepełnosprawnym Nr 045.

Pakiet zawiera:

5 noclegów w ładnych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, 3 posiłki dziennie, uroczyste śniadanie wielkanocne, wspólne wyjście do kościoła na święcenie pokarmów.