Niechorze -KORAL


A może by tak Koral w Niechorzu?

To nie jest kolejne zwykłe miejsce, gdzie się tylko prześpisz, zjesz i zaliczysz nudne wakacje. Koral to Miejsce, a Niechorze to otoczenie!

Spacer na plażę w 2 minuty? Nic prostszego – 130 metrów i rozkładasz Swój sprzęt plażowy. Szum morza, kameralna atmosfera nadmorskiego miasteczka sprawi, że odpoczniesz, nabierzesz sił i poczujesz się w końcu naładowany.

Wszystko w pakiecie

Elegancki design, schludnie urządzone apartamenty z balkonami, nowoczesne toalety, płaski telewizor z 50 kanałami, lodówka i ręczniki – wszystko na miejscu!
Masz ochotę na odrobinę słodkiego luksusu? Kawa i beza w kameralnej kawiarni sprawi, że poczujesz się bosko!
Dostaniesz pokój na 4 piętrze? Nie martw się – dojedziesz do niego windą!
Masz ochotę poodpisywać wieczorami na maile? Ogólnodostępne Wi-Fi znajdziesz na terenie całego obiektu.

Transport!

Jak znaleźć transport na nasze wczasy? Nie musisz – dowieziemy Cię pod sam hotel. Gwarantujemy przewóz bogato wyposażonym, klimatyzowanym autokarem. 4 miejsca odbioru Klientów. Przejazd w 7 godzin.

O wyżywienie zadba dobra kuchnia!

Koral serwuje zróżnicowane posiłki podawane w formie bufetu i serwisu. Czas podawania i uzupełniania wszystkich produktów to 2 godziny, na każdy posiłek, także na pewno nie zabraknie croissanta do kawy czy szynki na kanapkę:)


Pakiet zawiera:

9 noclegów – apartamenty z toaletami, pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie, ręczniki, lodówka, balkon w każdym apartamencie, sprzęt plażowy. Zniżki dla dzieci: 0 do 3 lat: 190 zł, 3 do 12 lat: 1120 zł (I turnus) i 1320 zł (II turnus)

TURNUS Z DOJAZDEM:

20.08 – 29.08.2022  CENA: 1655 zł/os


Odjazdy autobusu:

  • ze Szczawna Zdroju/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00,

  • z Wałbrzycha/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15,

  • z Wałbrzycha/ ul. Wrocławska 46 ( zatoka autobusowa obok „Liska”), godz. 5.20

  • Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

  • Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45


ZAMÓW

Jak zarezerwować wczasy?

1. Można przyjechać do nas do biura i zarezerwować na miejscu.

2. Telefonicznie – podając dane osób jadących na wczasy.

3. Przez formularz zgłoszeniowy zamów.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości: 400 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na  konto ).  Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na imprezę.

 

Jeśli chcesz jeszcze w tym roku zarezerwować pobyt w Koralu to skorzystaj z naszej promocyjnej ceny!

Dodatkowe informacje

Parking dla osób przyjeżdżających swoim samochodem 10 zł/doba.
Czym dojedziesz na miejsce? W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154). Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.
Uwaga! W przypadku restrykcji rządowych związanych z epidemią (zamknięcie hoteli, problemy z transportem) dokonujemy zwrotu pełnej wpłaty.