Niechorze New Corner


ZAMÓW

Pakiet wczasów zawiera 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane do stolików. W pokojach TV, Wi-Fi i ręczniki.  

Ceny już wkrótce!

Zapraszamy Państwa już w 2021 roku na spędzenie miłych chwil w Niechorzu. Proponujemy Hotel w centrum miasteczka z przyjemnym dojściem na plażę – tylko 100 metrów. Ponadto znajdziesz tu liczne restauracje, kawiarnie, lodziarnie i smażalnie ryb.

Hotel oferuje komfortowe pokoje klasy superior 2, 3 i 4 osobowe. Najwyższy komfort i standard wyposażenia obejmującego m.in. duże wygodne łóżka, przestronną łazienkę, bezpłatny – bezprzewodowy dostęp do Internetu, balkon (w wybranych pokojach), zestaw do kawy i herbaty, telewizor LCD/LED, stolik kawowy z krzesłami, szafa ubraniowa oraz lodówka. W każdym z naszych pokoi może zamieszkać jedna, dwie lub więcej osób. Pokój z przedsionkiem i łazienką zajmuje powierzchnię ok 30 m2.

Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów za odpowiednią dopłatą. Na miejscu można zarezerwować takie zabiegi jak: oczyszczanie krwi i limfy, leczenie chorób przewlekłych, body detox, galwanoborowina, magnetronik, ultradźwięki.

Interesują Cię terminy? Zapytaj!