Zakopane z termami i kuligiem


13 – 14 lutego 2021 roku. Sobota – Niedziela.

CENA: 299 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 5.00 spod Domu Zdrojowego (ul. Kolejowa 14) i o 5.15 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia). Informacja dla Klientów ze Świebodzic i Świdnicy:

Przystanki dla Państwa w Świebodzicach – ul. Świdnicka (ORLEN), Świdnica – Słotwina/ORLEN

Dzień 1:

Zwiedzanie miasta: Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych.
Pęksowy Brzyzek – wyjątkowy zakopiański cmentarz zasłużonych, z unikatowymi nagrobkami i kapliczkami, zaraz obok cmentarza znajduje się najstarsza zakopiańska świątynia – kościół MB Częstochowskiej, który także zwiedzimy. Przejście do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się jedyny w swoim rodzaju widok na Tatry!
Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, Zwiedzanie Sanktuarium MB Fatimskiej – kościoła ufundowanego przez górali w podzięce za ocalenie Jana Pawła II.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

Dzień 2:
Śniadanie, wykwaterowanie. KULIG PO PIĘKNYCH TERENACH PODHALA.
Około trzygodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii ale nie tylko! Woda z Term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii.
Powrót do Wałbrzycha około godziny 22.00.

Cena: 299 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki,

Zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera opłaty na Termy: 10 zł/os/dzień i wjazdu na Gubałówkę:

BILET  Normalny 27-64
 Ulgowy 5-26, 65+
   Góra – Dół 25 zł  21 zł
w jedną stronę 19 zł  16 zł
łączony Gubałówka – Butorowy Wierch 22 zł 18 zł