Warszawa 2 dniowa

15-16 sierpnia 2020 roku.

CENA: 319 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 4.00 spod Domu Zdrojowego (ul. Kolejowa 14) i o 4.15 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia). Planowany powrót o godzinie 23.00.

Dzień 1:

Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie. Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury, skąd rozpościera się piękna panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku.

Aby polepszyć jakość podróżowania wprowadziliśmy możliwość zwiedzania z zastosowaniem zestawów głośnikowych TOUR Guide. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci czują się komfortowo w miejscach o zwiększonym natężeniu turystycznym.

Cena: 319 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację.

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy i tourguide: 50 zł