Warszawa 2 dni


14 – 15 sierpnia 2021 roku. Sobota – niedziela.

CENA: 350 ZŁ/os.

Wyjazd ze Szczawna Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 4.00 i z Wałbrzycha (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia) o 4.15. Chętnych możemy zabrać również ze Świebodzic, Świdnicy i Bielan Wrocławskich.

Dzień 1: 

Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2:
Śniadanie. Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie. Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd rozpościera się piękna panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Aby polepszyć jakość podróżowania wprowadziliśmy możliwość zwiedzania z zastosowaniem zestawów głośnikowych TOUR Guide. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci czują się komfortowo w miejscach o zwiększonym natężeniu turystycznym.

UWAGA: kolejność zwiedzania poszczególnych miejsc może ulec zmianie.

Cena: 350 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację. Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy i tourguide: 50 zł