Podlasie

24 – 27 września 2020 roku. Czwartek – niedziela.

CENA: 770 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 4.45 spod Domu Zdrojowego (ul.Kolejowa 14), i o 5.00 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia).

Istnieje możliwość dołączenia w Świdnicy i we Wrocławiu.

Wycieczka do jednego z najciekawszych regionów Polski!

Podczas wyjazdu zobaczymy między innymi: Świętą Górę Grabarkę, prawosławną pustelnię na rozlewisku Narwi, Podlaską Krainę Otwartych Okiennic. Największe atrakcje Białowieży – ścieżkę przyrodniczą w Żebra Żubra w Puszczy Białowieskiej, zagrodę pokazową Żubrów, Park Pałacowy i Muzeum Leśno – Przyrodnicze. Odwiedzimy także stolicę regionu – Białystok (m.in. Pałac Branickich). Zagościmy też do meczetu w Kruszynianach. Zwiedzimy miasto i synagogę w Tykocinie. Zaskoczą nas także smaki Podlasia i kuchnia wschodnioeuropejska podczas kolacji z lokalnymi specjałami.

Cena: 770 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, 3 noclegi w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienką, 3 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 regionalną kolację, usługę pilota.

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych miejsc, lokalni przewodnicy i zestaw słuchawkowy (u pilota) normalne: 90 zł, ulgowe: 65 zł