Małopolska 3 dni

24-26 lipca 2020 roku. Piątek-Niedziela.

CENA: 399 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 5.00 spod Domu Zdrojowego (ul. Kolejowa 14) i o 5.15 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia). Planowany powrót o godzinie 22.00.

Dzień 1: Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – odwiedzimy najcenniejsze zakątki miasta – Wawel z renesansowymi krużgankami, katedra (nekropolia królów polskich, Katakumby, Dzwon Zygmunta, Kaplica Zygmuntowska), ulica Kanonicza, Okno Papieskie, Collegium Maius i Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki. Czas wolny.Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

Dzień 2: (UWAGA! CHĘTNI MOGĄ ZREZYGNOWAĆ Z PROGRAMU ZWIEDZANIA I SPĘDZIĆ CAŁY DZIEŃ NA ŹRÓDŁACH TERMALNYCH DOPŁATA TYLKO 10ZŁ/OS.)

Śniadanie, przejazd do Sromowiec Wyżnych, gdzie zaczyna się trasa spływu przełomem Dunajca. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych atrakcji turystycznych Polski. Flisacy opowiedzą nam niezwykle ciekawe legendy i bajania pienińskie. Podziwiać będziemy urokliwe Trzy Korony, spływ zakończy się w Szczawnicy – Zdroju. Przejazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach i Cmentarzu na Pęksowym Brzyzku. Przejazd do Term Podhalańskich – około trzygodzinny relaks w basenach z naturalnie gorącymi wodami geotermalnymi (niektóre właściwości wód: stabilizują tętno, eliminują choroby układu krążenia, przyspieszają rekonwalescencję po zabiegach oraz wspomagają leczenie, regulują gospodarkę hormonalną). Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie bajkowej Kopalni Soli wpisanej na najbardziej prestiżową listę zabytków – UNESCO. Powrót na Dolny Śląsk w godzinach wieczornych.

Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów:

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników: 113 zł/ulgowy, 131 zł/ normalny

Cena: 399 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki,
zawiera: transport, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota – oprowadzanie przewodnika, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.