Budapeszt 3 dniowy

10 – 12 lipca 2020 roku. Piątek – Niedziela.

CENA: 700 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 0.00 z ul. Kolejowej 14 (Sanatorium Dom Zdrojowy) i o 0.15 z Wałbrzycha ul. Sikorskiego od strony Teatru Dramatycznego. Wracamy ok. godziny 24.00      

Dzień 1:

Przyjazd do Budapesztu. O godzinie 11:00 spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: PLAC BOHATERÓW, BASZTA RYBACKA, neogotycki KOŚCIÓŁ MACIEJA, BRAMA WIEDEŃSKA oraz ZAMEK KRÓLEWSKI. Wizyta w BAZYLICE ŚW. STEFANA. Wyjazd na GÓRĘ GELLERTA – panorama Budapesztu. Obiadokolacja na mieście. Godzinny REJS STATKIEM PO DUNAJU. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, wyjazd do SZENTENDRE – malowniczego miasteczka położonego na zboczach naddunajskich wzgórz. Spacer po centrum oraz zwiedzanie MUZEUM MARCEPANA, powrót do Budapesztu. Impreza integracyjna – CZARDA – wyżywienie ALL INCLUSIVE. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, pobyt na basenach termalnych KĄPIELISKA SZECHNEYI – największy w Europie kompleks basenów i term, 15 basenów krytych, 3 duże baseny zewnętrzne, 10 saun. Dostępne są również małe, indywidualne wanny, w których można zażyć leczniczych kąpieli lub czas wolny, wyjazd ok. 13:00 w drogę powrotną. Przewidywany powrót ok. 24:00.

Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów:

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: 1900 HUF

bilety na basen: 4300 HUF

Rejs statkiem po Dunaju: 7euro/os.

Lokalnego przewodnika: 2,5euro/os.

Cena: 700 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki,
zawiera: transport, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota – oprowadzanie przewodnika, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.