Międzyzdroje OW Fregata


WCZASY Z DOJAZDEM AUTOKAREM

MIĘDZYZDROJE  OW FREGATA

24.09 – 03.10.2022  Cena: 1350 zł/os.

Pakiet zawiera: 9 noclegów w OW Fregata, 3 posiłki dziennie, transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.


Odjazdy autobusu:

  • ze Szczawna Zdroju/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00,

  • z Wałbrzycha/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15,

  • z Wałbrzycha/ ul. Wrocławska 46 ( zatoka autobusowa obok „Liska”), godz. 5.20

  • Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

  • Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45


Ośrodek położony bezpośrednio nad morzem, do najbliższego zejścia na plażę jest około 50 m, hotel znajduje się bardzo blisko mola, w nadmorskiej uliczce,  w każdym pokoju TV, czajnik, chłodziarka, łazienka z WC, prysznicem i suszarką. Na wyposażeniu ręczniki, parawan i leżaki.

Cena zawiera: 9 noclegów w OW Fregata, 3 posiłki dziennie, transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.

Marzysz o wczasach nad morzem w wygodnym obiekcie zaraz nad morzem? Równocześnie z dostępną szeroką ofertą rozrywek w bliskim otoczeniu? Wypoczynek w położonym w ścisłym centrum Międzyzdrojów Ośrodku Wczasowym Fregata na pewno Ci się spodoba!

Ośrodek Wczasowy Fregata położony jest bezpośrednio nad morzem, 50 metrów od pięknej, szerokiej plaży z jasnym piaskiem. Ośrodek przekazuje do Twojej dyspozycji parawan i leżaki, możesz zatem wygodnie rozkoszować się pobytem na plaży i spokojnym szumem fal.
Do słynnego, głęboko wchodzącego w morze mola dojdziesz z Fregaty zaledwie w 5 minut (400 metrów) – a tam możesz posmakować przepysznej kawy i bezy ze świetnym widokiem na ląd i Bałtyk. 200 metrów od ośrodka znajduje się Aleja Gwiazd, OW mieści się przy samej słynnej Promenadzie Gwiazd. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się wędzarnia ryb i owoców morza, kawiarnie, restauracje, muzea, oceanarium.
Nieco dalej, ale ciągle blisko centrum Międzyzdrojów jest Zagroda Pokazowa Żubrów, Woliński PN, czy punkt widokowy na Kawczej Górze.
Jak widzisz, OW Fregata jest doskonale położona!

A sam ośrodek? Czy w nim wypoczniesz?

Zdecydowanie! Hotel jest bardzo ładny i komfortowy – to przedwojenna willa, dostosowana do potrzeb współczesnych Gości.

Zapraszamy do przyjemnych, niedawno wyremontowanych pokoi dwuosobowych (na zapytanie możliwość 3 i 4 osobowych). W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z WC i prysznicem, wyposażona jest także w suszarkę do włosów. W każdym pokoju są także: TV, czajnik, szklanki, chłodziarka, sejf. Do dyspozycji Gości ośrodek oddaje ręczniki, leżaki i parawany.
Dla wygody Turystów w całym ośrodku dostępne jest Wi Fi. Wokół ośrodka umiejscowiony jest mały ogród, idealny na chwilę relaksu z kawką!

Co zjesz i gdzie zjesz?

W cenie pakietu są aż 3 bardzo smaczne posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu (szwedzki stół), a obiad i kolacja serwowane do stolika. Stołówka znajduje się na miejscu. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja. Ponadto możesz skorzystać z szerokiej bazy kawiarni, restauracji, barów, budek z goframi, lodziarni i smażalni ryb, które znajdują się w kurorcie.

Czym dojedziesz na miejsce?

W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154)
Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.

ZAMÓW

Jak zarezerwować wczasy?

1. Można przyjechać do nas do biura i zarezerwować na miejscu.

2. Telefonicznie – podając dane osób jadących na wczasy.

3. Przez formularz zgłoszeniowy zamów.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości: 400 zł/os. (płatności w ciągu 7 dni można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na  konto ).  Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na imprezę.