Międzyzdroje Hotel Trofana


Hotel położony 250 m od morza i mola, w centrum Międzyzdrojów, blisko Promenady Gwiazd, wyposażony w windę, w każdym pokoju TV, chłodziarka, łazienka z WC i prysznicem. Do dyspozycji gości nieodpłatna Strefa SPA (basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi i grota lodowa).

Cena zawiera: 9 noclegów w pokojach typu standard, 2 lub 3 posiłki dziennie w zależności od turnusu, transport autokarem (tam i z powrotem), całodzienne korzystanie z basenu, saun, jacuzzi, groty lodowej

TERMINY:

LAST MINUTE

27.06 – 6.07.2021/ Cena: 1510 zł/os. (cena z 3 posiłkami)

ostatnie pokoje!!

ZAMÓW

7.07 – 16.07.2021/Cena: 1699 zł/os. (turnus z 2 posiłkami)

 

Możliwość płatności Bonem Turystycznym

Co dobrego w Trofanie?

Trofana to elegancki hotel położony w samym sercu lubianego i cenionego kurortu.

Obiekt znajduje się zaledwie 250 metrów od pięknej, szerokiej plaży, blisko stąd do mola, Promenady Gwiazd, Parku Zdrojowego, knajpek, restauracji, smażalni ryb.

Hotel i pokoje

Hotel składa się z dwóch części – secesyjnej przedwojennej willi oraz nowoczesnego apartamentowca. Jest bardzo elegancko urządzony, z wieloma udogodnieniami. Nasi goście zakwaterowani będą w części secesyjnej, z pokojami typu standard. W pokojach znajdują się: sejf, chłodziarka, TV, telefon, suszarka oraz łazienka z toaletą i prysznicem. Hotel wyposażony jest w windę. Na miejscu jest restauracja. Ogólnodostępne Wi-Fi znajdziesz na terenie całego obiektu.

Dla dzieci

Hotel to także dobre miejsce dla rodzin z dziećmi – oprócz strefy basenowej Mali Goście mogą skorzystać z sali zabaw, klubik wyposażony jest w tablice do malowania oraz przybory plastyczne. Na dzieci czeka duży wybór zabawek pluszowych, puzzle, gry edukacyjne oraz basen z kulkami.

Transport!

Jak znaleźć transport na nasze wczasy? Gdzie i za ile znaleźć parking na miejscu?
Nie musisz – dowieziemy Cię pod sam hotel. Gwarantujemy przewóz bogato wyposażonym, klimatyzowanym autokarem. Przewóz w 7 godzin.

O wyżywienie zadba dobra kuchnia!

W hotelu znajduje się restauracja, dla naszych gości przewidziane są 2 lub 3 posiłki dziennie (serwowane do stolika).

Dodatkowe informacje

Parking dla osób przyjeżdżających swoim samochodem 30 zł/doba. Zniżka dla osób, które nie skorzystają z transportu autokarem 100 zł/os.

Zniżki dla dzieci

Dzieci do lat 3, na łóżku z rodzicami – 250 zł
Dzieci w wieki 3 – 8 lat – 1400 zł

Czym dojedziesz na miejsce?

W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach godz. 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Do autokaru możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154). Z Niechorza wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.


Uwaga! W przypadku restrykcji rządowych związanych z epidemią (zamknięcie hoteli, problemy z transportem) dokonujemy zwrotu pełnej wpłaty.