Międzyzdroje 5 dębów


ZAMÓW
Pakiet zawiera: 9 noclegów w Rezydencji 5 Dębów, 3 posiłki dziennie, transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.
Cena w promocji First Minute (do 31 grudnia 2020 r.):

turnus 18.06 – 27.06. 2021/ cena: 1495 zł/os.

turnus 27.06 – 6.07.2021/ cena: 1630 zł/os.

Cena regularna (od 1 stycznia 2021 r.): 1545 zł/os. i 1680 zł/os.

Zniżka dla dzieci do 7 lat w wysokości 10%

 

Wygodny wypoczynek w Międzyzdrojach

Letniskowy kurort Bałtyku i piękne molo. W tle szum fal, wypoczynek i słońce…
Czyż nie każdy marzy o spędzeniu pięknych chwil w „Letniej Stolicy” Pomorza Zachodniego? Co zrobić aby wyjazd był niezapomniany, spędzony w pozytywnym i ciepłym miejscu? Trzeba się wybrać do Rezydencji 5 Dębów!

Pakiet

Pokoje w dobrym standardzie, przytulne, miłe w pełni wyposażone w lodówkę i płaski telewizor, łazienki z kabinami, ręczniki i sprzęt plażowy w każdym pokoju. Co najważniejsze – rezydencja położona w przyjaznej dla ciszy okolicy, skąd do morza jest 170 metrów.

 

Transport do Międzyzdrojów

Dojazd naszym autokarem tam i z powrotem. Dojeżdżamy bezpiecznie i szybko. Aby nasi Klienci mogli skorzystać z uroków wakacji tego samego dnia, wyjazd zawsze jest w godzinach porannych, a przyjazd po południu!

Kuchnia

Ośrodek oferuje bogate wyżywienie – własne sery, wędliny, soki i przetwory. W ofercie każdego dnia, dla smakoszy – własnej roboty pierogi! Na pewno nie zaznasz głodu 

Czym dojedziesz na miejsce?

W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154).
Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.

Uwaga! W przypadku restrykcji rządowych związanych z epidemią (zamknięcie hoteli, problemy z transportem) dokonujemy zwrotu pełnej wpłaty.