Międzywodzie Hotel Gryf


ZAMÓW

Pakiet zawiera: 9 noclegów w hotelu Gryf, 3 posiłki dziennie (pierwszy posiłek to obiad pierwszego dnia, ostatni to śniadanie ostatniego dnia), transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.

Cena w promocji first minute (do 31 grudnia 2020 r.): 1405 zł/os.
Cena regularna (od 1 stycznia 2021 r.): 1455 zł /os.

27 czerwca – 6 lipca 2021 roku

Jeśli marzysz o wczasach w kameralnej, malowniczej miejscowości, z zapewnioną rozrywką nawet w deszczowy dzień, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wielkim atutem Hotelu Gryf są udostępnione nieodpłatnie dla jego gości basen oraz sauna i jacuzzi. Nawet w nienajlepszą pogodę świetnie spędzisz czas! Międzywodzie, to miasteczko położone „między wodami”, z jednej strony Morze Bałtyckie, a z drugiej Zalew Kamieński, dzięki temu wyjątkowemu położeniu morze jest cieplejsze tutaj nawet o parę stopni niż w innych rejonach Pomorza. Ośrodek znajduje się w odległości 350 metrów od morza i 800 metrów od Zalewu.

Międzywodzie to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojny wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą. Otoczone sosnowymi lasami, z wysokimi wydmami, długą i szeroką plażą prowadzącą do znajdujących się w niewielkiej odległości Międzyzdrojów. Chwilę oddechu wśród szumu fal i lasów złapią tu rodziny z dziećmi i osoby starsze. Z myślą o ich potrzebach zejścia na plaże przystosowano do wózków inwalidzkich i wózków dla dzieci.

Jeśli zechcesz pozwiedzać okolicę, jest taka możliwość! Międzywodzie jest świetnie skomunikowane – możesz podjechać autobusem do Międzyzdrojów, Świnoujścia, do parku archeologicznego na Wyspie Wolin, czy Trzęsacza. Jeśli lubisz wodne wycieczki, skorzystaj z usług statku spacerowego po Zalewie Kamieńskim.

A sam ośrodek? Czy w nim wypoczniesz? Pewnie, że tak! Hotel składa się z 50 komfortowych pokoi, z nowoczesnymi meblami, TV, radiem, lodówką, czajnikiem, łazienką z suszarką i ręcznikami. Każdy pokój posiada balkon (niektóre mały, typu okno francuskie).
Dla gości Gryfa dostępny jest piękny, nowy kryty basen z przeciwprądami, masażami, ścieżką wodną do masażu stóp. Możecie skorzystać także z saun: suchej, mokrej, IR oraz kabiny lodowej! Jeśli lubicie bąbelki – zrelaksujcie się w jacuzzi!

Co zjesz i gdzie ? W cenie pakietu są aż 3 bardzo smaczne posiłki dziennie – śniadanie i kolacja w formie bufetu (szwedzki stół), a obiad serwowane do stolika.
Hotel znajduje się parę kroków od centrum miejscowości, które oferuje bogaty wybór restauracji, herbaciarni, lodziarni.

Czym dojedziesz na miejsce? W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154)
Z Międzywodzia wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.


Uwaga! W przypadku restrykcji rządowych związanych z epidemią (zamknięcie hoteli, problemy z transportem) dokonujemy zwrotu pełnej wpłaty.