Małopolska 3 dni


PROGRAM WYCIECZKI


Dzień 1

Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – odwiedzimy najcenniejsze zakątki miasta – Wawel z renesansowymi krużgankami, katedra (nekropolia królów polskich, Katakumby, Dzwon Zygmunta, Kaplica Zygmuntowska), ulica Kanonicza, Okno Papieskie, Collegium Maius i Collegium Nocum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki. Czas wolny.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Sromowiec Wyżnych, gdzie zaczyna się trasa spływu przełomem Dunajca. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych atrakcji turystycznych Polski. Flisacy opowiedzą nam niezwykle ciekawe legendy i bajania pienińskie. Podziwiać będziemy urokliwe wiosenne Trzy Korony oraz inne ozłocone szczyty Pienin, spływ zakończy się w Szczawnicy. Przejazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach i Cmentarzu na Pęksowym Brzyzku.
Przejazd do Term Podhalańskich – około trzygodzinny relaks w basenach z naturalnie gorącymi wodami geotermalnymi (niektóre właściwości wód: stabilizują tętno, eliminują choroby układu krążenia, przyspieszają rekonwalescencję po zabiegach oraz wspomagają leczenie, regulują gospodarkę hormonalną). Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie bajkowej Kopalni Soli wpisanej na najbardziej prestiżową listę zabytków – UNESCO. Powrót w godzinach wieczornych.

ZAMÓW


Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota – przewodnika, 2 noclegi w pensjonacie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników, bilet wstępu na termy. Opcjonalnie wieczór góralski z jadłem i muzyką na żywo. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie.