LIBEREC + IQ LANDIA

Wyjazd z wyznaczonego miejsca z Wałbrzycha w godzinach porannych. Przejazd do Liberca.

Pierwszym miejscem, które zobaczymy jest Centrum Nauki IQ landia – czyli park rozrywki w stylu Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W tym niesamowitym miejscu spróbujemy przenieść Was do świata interaktywnych ekspozycji, inteligentnych zabaw i naukowych eksperymentów. Centrum IQ landia pochłania całe rodziny! Oferta kierowana dla dzieci i dorosłych.

Zobaczymy m.in. mówiącego robota, weźmiemy udział w prawdziwym treningu dla kosmonautów, poczujemy na własnej skórze jak wygląda trzęsienie ziemi, czy huragan – oczywiście w specjalnym symulatorze. Wejdziemy również do wnętrza planety. Zachwyt i zainteresowanie na pewno wzbudzą eskponaty z dziedziny astronomii, fizyki, chemii czy nanotechnologii. Tutaj każdy znajdzie odpowiedż na trapiące go pytania!

Po zwiedzaniu IQ landii – czas wolny na obiad.

Drugim punktem wycieczki jest spacer z przewodnikiem po centrum Liberca (czas zwiedzania zależy od pogody). Liberec jest pięknie położonym miastem pomiędzy Górami Izerskimi, a Łużyckimi. Nad miastem króluje wieczny „strażnik” – Ještěd, który śmiało można powiedzieć, że jest wizytówką miasta.

Przejdziemy się miasteczkiem zachowanym w cesarsko – królewskim stylu, zobaczymy imponujący ratusz, łaźnię miejską, przepiękne kamienice.

Powrót do Wałbrzycha około godziny 19.00.

Cena zawiera przejazd autokarem, usługę przewodnicką, bilety wstępów do IQ landii, obiad i ubezpieczenie.

Cena jest uzależniona od ilości osób w grupie:

15 – 19 osób: 266 zł/os.

20 – 24 osoby: 218 zł/os.

25 – 29 osób: 189 zł/os.

30 – 34 osoby: 170 zł/os.

35 – 39 osób: 156 zł/os.

40 – 44 osoby: 146 zł/os.

45 i więcej: 138 zł/os.

Zadaj pytanie

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu

    Nazwa imprezy

    Treść wiadomości