Krasnoludki i zwierzęta z różnych stron (Sudeckiego) Świata


GŁAZY KRASNOLUDKÓW, ZOO ŁĄCZNA I WIEŻA W MIEROSZOWIE
KRASNOLUDKI I ZWIERZĘTA Z RÓŻNYCH STRON (SUDECKIEGO) ŚWIATA

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (Bar Zacisze) o godz. 9.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 9.15, powrót około 17.00.

Wycieczka jednodniowa z cyklu “OMNIBUSEM ZA MIEDZĘ”

Wycieczka obejmuje zwiedzanie ZOO w Łącznej – pięknie położonego w górskiej kotlinie zwierzyńca, z ponad 100 gatunkami zwierząt gospodarskich, dzikich, rodzimych i egzotycznych. Przespacerujemy się po ZOO, zwiedzimy także nową atrakcję miejsca – Świat Lemurów. Dzieci dostaną kubeczek karmy, aby móc samodzielnie karmić zwierzęta. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w rezerwacie Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie. Wśród bajkowych formacji poszukamy gnomów, krasnali i skrzatów (oczywiście skamieniałych!). Przewodnik opowie ciekawostki, legendy – będzie to miły spacer połączony z edukacją najmłodszych (informacje będą przekazane w przystępny dla dzieci sposób). Przewidujemy także czas na grę w piłkę i ognisko z kiełbaskami. Zatrzymamy się także przy mieroszowskiej wieży widokowej – dzieci wraz z rodzicami będą mogły wspiąć się na platformę z panoramą na góry oraz zasiąść na tronie Mieszka i Dobrawy.
Każdy Mały Turysta otrzyma pamiątkowy medal.🙂

Cena jest uzależniona od wieku uczestników:
Dzieci do 3 r.ż.: 50 zł
Dzieci do 12 r.ż.: 75 zł
Osoby powyżej 13 r.ż.: 80 zł

Przydatne informacje: skala trudności: łatwa, obuwie: sportowe

Cena zawiera: bilet wstępu do ZOO Łączna, bilet wstępu do “Świata Lemurów”, kubeczek karmy do karmienia zwierząt, transport, przewodnika, pamiątkowy medal dla dzieci, organizację ogniska, kiełbaski i dodatki.