Ferie na Podhalu


31.01 – 6.02.2022. Poniedziałek – Niedziela.

CENA: 950 zł/os.

Ferie zimowe w Murzasichlu – dla dorosłych i rodzin z dziećmi

Ferie zimowe w rodzinnym pensjonacie położonym w górnej, najbardziej widokowej części Murzasichla. Murzasichle, to wyjątkowo malownicza miejscowość pod Zakopanem. Położona na w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Morskiego Oka, z panoramicznym widokiem na Wysokie Tatry i Podhale. Murzasichle może poszczycić się piękną, tradycyjną architekturą góralską, niezaburzoną nadmiarem reklam i plastiku – domy i pensjonaty cieszą oko, z folklorem możemy spotkać się na każdym kroku!
W miejscowości aż roi się od górek wymarzonych dla saneczkarzy. Piechurzy także będą zadowoleni z pobytu – piękne lasy i hale zachęcają do spacerów. W Murzasichlu znajduje się stacja narciarska z 4 wyciągami, do której możecie dojechać spod pensjonatu dedykowanym, darmowym transportem. My zapewnimy Wam codzienne dojazdy do oddalonego o 5 km Poronina, w którym znajduje się duża stacja narciarska „Suche”, będziecie mogli skorzystać z 40% zniżki na wyciągi tej stacji.
Nasz autokar może zabrać chętnych na relaksujący pobyt w gorących źródłach „Termy Szaflary” (z wyjątkową zniżką – 20 zł/os. za nielimitowany czasem pobyt) lub w termach „Gorący Potok”.
Chętni innych wycieczek bez problemu dostaną się do centrum Zakopanego, blisko pensjonatu znajduje się przystanek autobusowy, skąd co godzinę odjeżdżają busy do Zakopanego.
Właścicielka pensjonatu, pan Marysia zapewni pyszne posiłki – bardzo zróżnicowane śniadanie w formie bufetu oraz serwowaną obiadokolację.

Plan pobytu:

1 dzień: wyjazd z Wałbrzycha, przejazd do Murzasichla, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja;

2 dzień: śniadanie, czas wolny, dla chętnych około 10.00 wyjazd autokaru do Poronina i Szaflarów (wyciągi i termy), około 16.00 powrót do Murzasichla. Obiadokolacja. Wieczorny, integracyjny KULIG Z POCHODNIAMI;

3 – 6 dzień: śniadanie, czas wolny, dla chętnych około 10.00 wyjazd autokaru do Poronina i Szaflarów, około 16.00 powrót do Murzasichla. 17.00 – obiadokolacja;

7 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Wałbrzycha;

Cena: 950 zł – dorośli, 850 zł – dzieci do 12 lat. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji, kulig z pochodniami, 4 transfery na termy i wyciągi.