Dziwnówek – ZORZA


ZORZA to obiekt dwukondygnacyjny, położony blisko plaży – 90 metrów. Teren dookoła ogrodzony, z tyłu budynku zagospodarowany teren zieleni, a na nim boisko do siatkówki/badmintona, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grill.  W ośrodku znajduje się baza zabiegowa oferująca zabiegi z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, światłoterapii, ciepłolecznictwa, masażu. Przy doborze zabiegów zalecana konsultacja lekarska.

W CENIE: 7 i 13 NOCLEGÓW, 3 POSIŁKI DZIENNIE, NOCLEG W POKOJACH 2 OSOBOWYCH Z PEŁNYM WĘZŁEM SANITARNYM, 2 ZABIEGI REHABILITACYJNE DZIENNIE, WIECZORKI TANECZNE, ANIMATOR CZASU WOLNEGO.

WAŻNE INFORMACJE:

Pobyt zaczynamy od obiadu pierwszego dnia, a kończymy śniadaniem. Na wyposażeniu pokoi nie ma ręczników. Miejsce postojowe dla samochodu na terenie ośrodka płatne (ilość miejsc jest ograniczona, dlatego przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie trzeba zgłosić zapotrzebowanie na miejsca postojowe): 13 zł/ opłata za 1 dzień postojowy. Opłata klimatyczna płatna na miejscu – wg stawek Gminy Dziwnów.

Zniżki dla dzieci:

do 3 lat – (decyduje rok urodzenia) ryczałt 260 zł (wspólny nocleg, bez wyżywienia), od 3 do 10 lat – 270 zł mniej od ceny dorosłego Uczestnika (1/2 wyżywienia + osobny nocleg)