Zakopane i termy


11 – 12 grudnia 2021 roku. Sobota – niedziela.

CENA: 330 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze),  z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 5.15 (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia), przejazd przez Świebodzice, Świdnicę i Wrocław (możemy z tych miast wziąć chętnych turystów).

Dzień 1:
Wyjeżdżamy ze Szczawna Zdroju o godz. 5.00 spod Domu Zdrojowego (ul. Kolejowa 14) i o 5.15 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia). Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych. Pęksowy Brzyzek – wyjątkowy zakopiański cmentarz zasłużonych, z unikatowymi nagrobkami i kapliczkami, zaraz obok cmentarza znajduje się najstarsza zakopiańska świątynia – kościół MB Częstochowskiej, który także zwiedzimy. Przejście do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się jedyny w swoim rodzaju widok na Tatry! Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, Zwiedzanie Sanktuarium MB Fatimskiej – kościoła ufundowanego przez górali w podzięce za ocalenie Jana Pawła II.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.


Dzień 2:
Śniadanie, wykwaterowanie.
Około pięciogodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii ale nie tylko! Woda z term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii.
Powrót do Wałbrzycha około godziny 23.00.

Cena: 330 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), bilet wstępu na baseny termalne, ubezpieczenie KL i NNW.
Cena nie zawiera: wjazdu na Gubałówkę: 25 zł/os.