Sky Walk i Sky Bridge721


6 sierpnia 2022 roku. Sobota.

CENA: 110 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 6.45 i o 7.00 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek autobusowy od strony TAURON). Planowany powrót o godzinie 21.00.


Program wycieczki:

Udajemy się w czeskie Sudety do Dolni Moravy. Ośrodek sportowy o tej samej nazwie położony jest pomiędzy Górami Orlickimi, a Jesenikami, w bliskim sąsiedztwie Masywu Śnieżnika Kłodzkiego. Do zaoferowania ma wiele atrakcji: platformę widokową zwaną „Ścieżką w Obłokach” i niedawno otwarty najdłuższy, pieszy most na świecie Sky Bridge 721. Aby się dostać do w/w atrakcji musimy podjechać najpierw wyciągiem krzesełkowym. 

Sky Walk/ Ścieżka w Obłokach – brawurowo zaprojektowana i wykonana platforma widokowa, wznosząca się na wysokość 55 m. Ścieżka położona jest na stokach Masywu Śnieżnika, co gwarantuje niesamowite panoramy. Do atrakcji dojedziemy wyciągiem krzesełkowym. Fani adrenaliny ze szczytu Ścieżki w Obłokach mogą zjechać stromą zjeżdżalnią! Obok platformy znajduje się schronisko górskie oferujące tanie i bardzo smaczne czeskie dania.

Sky Bridge 721 – najdłuższy w Europie, pieszy most wiszący o długości 721 metrów i 95 metrów nad ziemią (w najwyższym punkcie). Most prowadzi od schroniska Chata Slaměnka ponad Doliną Młynicką aż do zbocza Góry Chlum. Tutaj krótkim spacerkiem wracamy do Chaty Slaměnka i zjeżdżamy w dół wyciągiem.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu na wszystkie atrakcje bądź na poszczególne – link do cennika poniżej. Sugerujemy jednak aby skorzystać z kolejki (wyciągu krzesełkowego) „do góry” i „na dół” – w ten sposób oszczędzimy mnóstwo czasu, gdyż podejście do obiektów jest trudne i czasochłonne.

ZAMÓW


Cena: 110 zł/os. zawiera: transport autokarem klasy LUX, ubezpieczenie NNWi KL, usługę licencjonowanego przewodnika sudeckiego.

Bilety wstępów nie są wliczone w cenę. Cennik TUTAJ.