Ostatki pod Tatrami


26-27 luty 2022. Sobota – niedziela.

CENA: 399 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 4.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze), z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 4.15 (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia), przejazd przez Świebodzice, Świdnicę i Wrocław (możemy z tych miast wziąć chętnych turystów).


Dzień 1:
Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych. Po spacerze przechodzimy do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się najpiękniejszy widok na Tatry!
Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, potem przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i Zabawa Ostatkowa w góralskiej karczmie.

W trakcie zabawy przewidziane:  muzyka góralska na żywo i tańce, przepyszne wiktuały kuchni podhalańskiej czyli „płonący udziec”, oscypki, korbace, gospodyńskie wędliny, sałatki, śledzik ostatkowy i miejscowa śliwowica:)

Dzień 2:
Śniadanie, wykwaterowanie.
Około trzygodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii i wspaniale potrafi pokrzepić;) Woda z term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii. Planowany powrót do Wałbrzycha około godziny 23.00.

ZAMÓW


Cena: 399 zł
Zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW, Zakończenie Karnawału przy góralskiej muzyce na żywo połączone z wyśmienitym, tradycyjnym jedzeniem i śliwowicą. Cena nie zawiera opłaty na Termy: 30 zł/os/3h i wjazdu na Gubałówkę 25 zł/os.