Ogrody Różane Forst


25 czerwca 2022. Sobota.

CENA: 120 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 13.45, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 14.00, przejazd do Niemiec. Planowany powrót ok. 3.00.


Co roku na terenie Ogrodu Różanego w Forst odbywa się tak zwana „Noc tysiąca świateł“. Będziemy mogli podziwiać około 40.000 kwitnących krzewów różanych w ponad 700 odmianach na 17 hektarach Parku! Ponadto liczne fontanny, oczka wodne, mostki, romantyczne zaułki sprawią, że będziemy mogli naprawdę wypocząć… Na terenie Parku znajduję się kawiarnia przy fontannach i restauracja Rosenflair, gdzie można chwilę odetchnąć w czasie spacerowej przerwy.
Do ogrodu przyjedziemy jeszcze przed zmrokiem, aby móc zobaczyć ogród za dnia. Z chwilą zmierzchu ogród zostanie barwnie rozświetlony przez lasery. Około godz. 21.00 wszystkie ścieżki rozbłysną świecami, rozstawiony przy ścieżkach. Widok jest naprawdę bajkowy! Około godz. 23.00 zaplanowano wielki spektakl świateł i dźwięku.
Organizatorzy imprezy zapewniają dodatkowo program kulturalny na głównej scenie Ogrodu Różanego.

Będzie pięknie! Warto to zobaczyć!

ZAMÓW


Cena: 120 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: ubezpieczenie NNW, KL, przejazd autokarem, opiekę przewodnika. Dodatkowo płatne bilety wstępu: 10 euro.