Andrzejki – Podhale


27 -28 listopada 2021 roku. Sobota – niedziela.

CENA: 390 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze),  z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 5.15 (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy i Wrocławia), przejazd przez Świebodzice, Świdnicę i Wrocław (możemy z tych miast wziąć chętnych turystów).

Dzień 1:
Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych. Po spacerze przechodzimy do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się najpiękniejszy widok na Tatry!
Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, potem przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i Zabawa Andrzejkowa. W trakcie zabawy przewidziane: wróżby andrzejkowe, muzyka góralska na żywo, śliwowica i przepyszne wiktuały kuchni podhalańskiej. 

Dzień 2:
Śniadanie, wykwaterowanie.
Około trzygodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii i wspaniali potrafi pokrzepić;) Woda z term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii. Planowany powrót do Wałbrzycha około godziny 23.00.

Cena: 390 zł
Zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW, Andrzejkowa impreza przy góralskiej muzyce na żywo, wróżby i wyśmienite jedzenie + „coś mocniejszego”.

Cena nie zawiera opłaty na Termy: 20 zł/os/dzień i wjazdu na Gubałówkę 25 zł/os.

ZAMÓW