logo BIURO PODRÓŻY

693 333 563
690 821 421

wg stawki operatora

Szczawno-Zdrój
ul. Kościuszki 14

Pn - Pt : 10.00 – 17.00

Zagraniczne kilkudniowe

Drodzy Państwo poniżej przedstawiamy przykładowe programy wycieczek, które możemy dla Państwa zorganizować. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też ceny kalkulujemy w zależności od programu, wielkości grupy czy też terminu.

liberec aqua park 1LIBEREC Stare Miasto i Aquapark 2 dni 

Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych z Wałbrzycha do Liberca. Zakwaterowanie w hotelu i przejście do Aquaparku „Babylon”, w którym spędzimy resztę dnia. W kompleksie wodno rekreacyjnym czeka na Nas szereg atrakcji takich jak: baseny z cyrkulacją wody, kanały przeciwprądowe,”tobogany” w tym tzw. space – bowl, sauny, whirpole, itp. Na miejscu znajdują się liczne punkty gastronomiczne, gdzie można udać się na dobry obiad. Pod wieczór udajemy się na kolację i nocleg. Dzień 2: Dzień rozpoczynamy od śniadania o godz. 8.00, później około 9.00 wyruszamy na zwiedzanie miasta. Więcej! 

Powrót w godzinach wieczornych do Wałbrzycha. Cena zawiera zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu  (pokoje 2 osobowe z łazienką i 3 osobowe z łazienką, wyżywienie: 1 śniadanie, przejazd autokarem. Opieka: licencjonowany pilot, przewodnik po mieście Ubezpieczenie: KL (do 10 000 euro) i NNW (5 000 zł) Uwagi: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Przewodnik nie oprowadza po wnętrzach obiektów.

Praga i Kutna Hora 3 dni

Wyjazd z Wałbrzycha w godzinach porannych (dojazd do Pragi około 4 h). Zwiedzanie najciekawszych miejsc stolicy Czech: Hradczany, Praski Zamek (ogrody i dziedzińce), Katedra Św. Wita, Mała Strana, Muzeum Miniatur, Most Karola, Jezusek Praski. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Drugiego dnia śniadanie w hostelu, dalsze zwiedzanie Pragi – Dzielnica Żydowska, Stare Miasto, Ratusz z zegarem Orloj, plac Wacława. Powrót do hostelu, obiadokolacja. Trzeciego dnia śniadanie w hostelu, przejazd do Kutnej Hory, spacer po mieście, zwiedzanie Kaplicy Czaszek. Wyjazd z Kutnej Hory, powrót do Wałbrzycha w godzinach wieczornych. Cena obejmuje transport autokarem klasy LUX, 2 noclegi w hostelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – muzeum, kaplica,ubezpieczenie KL za granicą RP i kraju stałego pobytu (do 10 000 euro) i NNW (do 5 000 zł).

 

Budapeszt z rejsem po Dunaju i Szentendre 3 dni

Dnia 1: Wyjazd w godzinach porannych, przejazd przez Czechy i Słowację na Węgry, zakwaterowanie w hotelu, czas na odświeżenie się. Przejazd na wieczorny rejs statkiem po Dunaju, nocny przejazd autokarem do Budapeszcie. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Dnia 2: Śniadanie. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Budapesztu z przewodnikiem: Plac Bohaterów, Zameczek Vajdahunyadvar, Aleja Andrassy, Parlament (z zewnątrz), Bazylika Św. Stefana, Wyspa Małgorzaty, Wzgórze Zamkowe (Kościół Macieja, Baszta Rybacka, plac Świętej Trójcy, Fontanna Macieja, Pałac Prezydencki), Wzgórze Gellerta. Czas wolny przy straganowo- restauracyjnej ulicy Vaci. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Dnia 3: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Budapesztu do Szentendre. Spacer po mieście artystów, prześlicznym Szentendre (przypominającym polski Kazimierz n. Wisłą) – ciekawe zabytki: Cerkiew Požarevicka, Wykopaliska rzymskie, kręte i wąskie uliczki Starego Miasta. W cenie transport, ubezpieczenie, opieka pilota – przewodnika, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilet na rejs statkiem.

Lwów i zamki Złotej Podkowy

1 dzień:

Wyjazd z Dolnego Śląska (wg rozkładu) w godzinach wieczornych, nocny przejazd do Lwowa

2 dzień:  – Lwów: 

Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Lwowa. Wysoki Zamek panorama miasta z Kopca Unii Lubelskiej. Spacer po Starym Mieście: Baszta Prochowa, kamieniczki Starego Miasta, Ratusz, studnie, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów. Czas na kawę lub piwko w jednej z klimatycznych lwowskich uliczek. Dalsze zwiedzanie – wspaniałe wnętrza Katedry Ormiańskiej, budynek Opery Lwowskiej, pomnik Adama Mickiewicza, Pl. Mariacki. Czas wolny, zakwaterowanie, obiadokolacja.

3dzień:  – zamki Złotej Podkowy:

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie: Olesko miejsce narodzin króla Jana III Sobieskiego, pomnik armii konnej S. Budionnego. Podhorce pałac – forteca Koniecpolskich i Rzewuskich, kościół św. Józefa, park krajobrazowy, dawna karczma (zajazd hetmański). Złoczów– zamek z bastionami fundacji Jakuba Sobieskiego. Powrót do hotelu. Uroczysta kolacja z Kapelą Lwowską.

4 dzień: – Lwów:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie – przejazd malowniczymi ulicami Lwowa – ul. Gródecka, Uniwersytet, katedra greckokatolicka. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Orląt Lwowskich. Czas wolny. Wyjazd powrotny do Polski.

5 dzień: poranny przyjazd do Wałbrzycha

Obejrzyj!

Cena: zawiera wszystkie opłaty: transport, ubezpieczenie, opieka licencjonowanych pilota i przewodnika lwowskiego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, budynek Opery Lwowskiej, Zamek w Olesku, Pałac w Podhorcach, Zamek w Złoczowie; 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje i organizacja wieczoru regionalnego. Konieczny paszport!