logo BIURO PODRÓŻY

693 333 563
690 821 421

wg stawki operatora

Szczawno-Zdrój
ul. Kościuszki 14

Pn - Pt : 10.00 – 17.00

Krajowe kilkudniowe

Drodzy Państwo poniżej przedstawiamy przykładowe programy wycieczek, które możemy dla Państwa zorganizować. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też ceny kalkulujemy w zależności od programu, wielkości grupy czy też terminu.

 

KOTLINA KŁODZKA  2 dni

Przejazd do Karłowa, wejście na Szczeliniec Wielki (odpoczynek w Schronisku na Szczelińcu), zejście do Karłowa (lub opcjonalnie szlak – Błędne Skały), przejazd do Czermnej, zwiedzanie Kaplicy Czaszek przejazd do Kudowy – Zdroju, spacer po centrum miasta i nocleg. Drugi dzień przejazd do Wambierzyc, zwiedzanie Sanktuarium i Ruchomej Szopki, przejazd do Srebrnej Góry, zwiedzanie Twierdzy. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie KL i NNW, nocleg w hotelu klasy turystycznej, śniadanie, obiadokolację, bilety wstępu, opiekę przewodnika sudeckiego.

Kraków i Tyniec 2 dni

Zwiedzanie Miasta Kraka z przewodnikiem. Do wyboru trasy w zależności od wieku i zainteresowań grupy (np.: Śladami Legend, Trakt Królewski, Trasa Literacka i in.), zwiedzanie np.: Wzgórza Wawelskiego, Katedry na Wawelu, ul. Kanoniczej, Kościoła Franciszkanów (z witrażami S. Wyspiańskiego), Okna Papieskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego (Collegium Maius), Rynku – Sukiennic, Podziemi Rynku, Kościoła Mariackiego, Barbakanu, Tyńca. Cena zawiera: transport autokarem klasy LUX, opiekę pilota w czasie całej wycieczki, usługę przewodnika w Krakowie i w Tyńcu, 1 nocleg w obiekcie klasy turystycznej, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, ubezpieczenie KL (do 10 000 euro) i NNW (do 5 000 zł).

Kraków 3 dniowy

Przejazd z Wałbrzycha w kierunku Małopolski – dojazd do Kopalni Soli w Wieliczce, zwiedzanie Kopalni; przejazd do miejsca noclegu: zakwaterowanie, obiadokolacja. W drugim dniu śniadanie, przejazd do centrum Krakowa – zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Trakt Królewski (Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska, Kościół Mariacki, Rynek Starego Miasta, Sukiennice, ul. Grodzka i ul. Kanonicza, Wzgórze Wawelskie, pomnik Smoka Wawelskiego, spacer nadwiślańskim Bulwarem na Kazimierz, zwiedzanie Dzielnicy Żydowskiej, przejazd do miejsca zakwaterowania – obiadokolacja. Trzeciego dnia śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wadowic – zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II, przejazd do Inwałdu zwiedzanie lunaparku Park Średniowieczny lub Parku Miniatur (wg preferencji grupy), powrót do Wałbrzycha w godzinach wieczornych. Cena zawiera: transport autokarem klasy LUX, opiekę pilota w czasie całej wycieczki, usługę przewodnika w Krakowie, bilety wstępu do Kopalni Soli, 2 noclegi w obiekcie klasy turystycznej, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie KL za granicą RP i kraju stałego pobytu (do 10 000 euro) i NNW (do 5 000 zł), bilety wstępu do Wioski Indiańskiej lub Parku Średniowiecznego lub Parku Miniatur.

IMG_9460KRAKÓW i ZAKOPANE 3 DNI

Dzień 1: Wyjazd wg programu, przyjazd do Krakowa około południa. Zwiedzanie z przewodnikiem najpiękniejszych miejsc stolicy Małopolski, m.in.: Wzgórze Wawelskie, przejście Traktem Królewskim – ul. Kanonicza, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki, ul.Floriańska, Barbakan. Czas wolny na krakowskim Starym Mieście. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Chętni mogą wybrać się indywidualnie na wieczorny spacer po Krakowie, gdyż miejsce noclegu znajduje się w samym centrum miasta – ok. 300 m od Wawelu, 800 m od Rynku, w pięknej i niezwykle modnej dzielnicy Kazimierz. Dzień 2: Śniadanie, wykwaterowanie, ciąg dalszy zwiedzania miasta – Dzielnica Żydowska Kazimierz – jedno z najbardziej malowniczych i urokliwych miejsc Krakowa, tętniące życiem, pełne artystów, niezwykłych zabytków i tajemnic! Czas wolny na Kazimierzu. Przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3: Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu Zwiedzanie Zakopanego: wjazd kolejką na Gubałówkę, skąd rozlega się najwspanialsza panorama polskich Tatr! Zjazd w dół. Podziwianie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew (z zewnątrz), spacer po Krupówkach – najpopularniejszej ulicy Zakopanego. Czas wolny. Przejazd w stronę Wałbrzycha, powrót w godzinach wieczornych. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, 2 noclegi w hotelach klasy turystycznej, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu do Kościoła Mariackiego oraz do kolejki na Gubałówkę.