Zakopane i Termy

ZAKOPANE I TERMY

23-24 lutego 2019

Dzień 1:
Wyjazd z Wałbrzycha o godzinie 5.00 z ul. Sikorskiego przy Teatrze Dramatycznym, wyjazd ze Szczawna o godzinie 5.15 sprzed Domu Zdrojowego ul. Kolejowa 14.  do Zakopanego.

Zwiedzanie miasta:

Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych.
Pęksowy Brzyzek – wyjątkowy zakopiański cmentarz zasłużonych, z unikatowymi nagrobkami i kapliczkami, zaraz obok cmentarza znajduje się najstarsza zakopiańska świątynia – kościół MB Częstochowskiej, który także zwiedzimy. Przejście do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się jedyny w swoim rodzaju widok na Tatry!
Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, Zwiedzanie Sanktuarium MB Fatimskiej – kościoła ufundowanego przez górali w podzięce za ocalenie Jana Pawła II.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.
Dzień 2:
Śniadanie, wykwaterowanie.
Około pięciogodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii ale nie tylko! Woda z Term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii.
Powrót do Wałbrzycha około godziny 22.00.

Cena: 249 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki,

Zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW. Cena nie zawiera opłaty na Termy: 10 zł/os/dzień.