logo

BOLAN TOUR

BIURO PODRÓŻY


690 821 421

wg stawki operatora

Szczawno-Zdrój
ul. Kościuszki 14

Pn - Pt : 10.00 – 16.00

Warszawa 3 dniowa

WARSZAWA

28-30 września 2018

Wyjeżdżamy z Wałbrzycha o godz. 5.00 z ul. Sikorskiego (przystanek nr 31 – w kierunku Świdnicy) i o 5.15 ze Szczawna Zdroju spod Domu Zdrojowego (ul. Kolejowa 14). Planowany powrót ostatniego dnia ok. 23.00.

Dzień 1:

Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie. Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury, skąd rozpościera się piękna panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie, przejazd do siedziby Polskiego Radia – zwiedzanie rozgłośni (zapoznanie z historią Radia, obserwowanie audycji na żywo, odwiedzenie studia nagrań, newsroomu i portalu internetowego).

Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób.

Spacer po Starych Powązkach.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie

Zwiedzanie Muzeum Żydów Polskich POLIN – nowo otwarte muzeum, już świętuje wiele sukcesów – nagrodzono je m.in. nagrodą za najciekawsze muzeum 2015 roku. W muzeum zapoznamy się ze skomplikowanymi i bardzo ciekawymi losami polskich Żydów. Ekspozycje ukazują historię wyznawców judaizmu w Polsce od początków naszej ery do czasów współczesnych.

Przejazd do Wilanowa – zwiedzanie rezydencji Jana III Sobieskiego

Cena: 479 zł (zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, przewodów lokalnych, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje)

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: 90 zł