logo BIURO PODRÓŻY

693 333 563
690 821 421

wg stawki operatora

Szczawno-Zdrój
ul. Kościuszki 14

Pn - Pt : 10.00 – 17.00

Niechorze 10 dni

WOLNE TERMINY:

8.09 - 17.09
18.09 - 27.09
zarezerwuj

Cena 650 zł obejmuje wyżywienie 3 razy dziennie, 9 noclegów, nie zawiera dojazdu.

Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanego Domu Gościnnego w Niechorzu. Obiekt położony około 50 m. od morza, obok Latarni Morskiej, w niewielkiej odległości od centrum Niechorza.Pobyt zaczyna się pierwszego dnia obiadem i kończy się 10 dnia również obiadem. Proponujemy wyśmienite pełne wyżywienie tj. śniadanie, obiad, kolacja. Oddajemy do Państwa dyspozycji 40 miejsc w 2,3,4,osobowych pokojach z łazienką, TV – każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, sprzęt plażowy i czajnik bezprzewodowy. Niektóre pokoje posiadają balkony. W ofercie są 2 ogólnodostępne kuchnie. W naszym domu można skorzystać z dwóch saun fińskiej i infra-red(na podczerwień) oraz sali, która może być wykorzystana jako sala gier i zabaw dla dzieci lub jako sala na wieczorki taneczne.

Do dyspozycji gości posiadamy kilka rowerów. Cały teren budynku jest ogrodzony, znajduje się na nim bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci, a także altanka – miejsce na biesiady przy grillu.

Wolny czas możecie Państwo spędzać na zwiedzaniu okolicznych atrakcji: zabytkowa Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa w czasie sezonu można skorzystać z kolejki wąskotorowej „Retro”. Wiele atrakcji czeka również w okolicznych miejscowościach: Ruiny Kościoła w Trzęsaczu, pole golfowe w Łukęńcinie i Międzyzdrojach, rejsy statkami spacerowymi po morzu i Zalewie Kamieńskim. Zapraszamy również wędkarzy na pobliskie jezioro Liwia- Łuża, a zwłaszcza kanał – to wymarzone miejsce do wędkowania. Główną atrakcją na szerokiej plaży w Niechorzu w poprzednim sezonie była foka bałtycka o imieniu Debka, która jest bardzo fotogeniczna.